KIVISPOON

 

Kasutus:

- Mööbli  esipaneelid

- Seinakatted

- Vannituppa

- Põrandad

- Kaupluste sisekujunduses

- Toolid, lauad, uksed jne

Kivispoon kiltkivist. Suuremad allikad kvaliteetset kiltkivi, mis sobib kivispooni jaoks on leitavad Indias, Lõuna Aafrikas ja Braziilias. Nüüd on võimalik kujundada mööblit ja interjööri naturaalse kivispooniga. Värvivalik on naturaalne ja loomulik. Kiltkivi naturaalsed värvid on vastupidavad valguse ja UV kiirtele.

Sobib kasutada mööbli ilmestamisel köögis, vannituppa; uste katteks, seintele ja lakke – nii koju kui kontorisse.

Kvarts kiltkivi. Kvarts kiltkivi on leitav üle maailma, kuid ainult pehme kvarts kiltkivi, mis on pärit Lõuna-Aafrikast ja Indiast on sobilik kivispooni jaoks. Võrreldes tavalise kiltkiviga, mille pind on tasane ja peenike on kvarts kiltkivi keskmise või jämedama kristalse pinnaga. Kvarts ja silikaat paneb kivispooni pinna kumama ja kegelt särama.

Liivakivi. Liivakivi on settekivim, mis koosneb tsementeerunud liiva teradest. Liivakivist spoon Sahara jaoks kaevandatakse toorainet liivakarjääridest Põhja Saksamaal. Liivakivi lõigatakse vertikaalselt ja moodustatkse kõrgtehnoloogia abil suured lehed.  Liivakivi Sahara omab väga ahvatlevat tekstuuri, sisaldades kvartsliiva moodusub sooneline muster varieerudes pruunist kollaseni. Liivakivi sobib interjöörile ja on võimalik liimida otse pinnale ja isegi vormida kolme mõõtmeliseks.

Nanokovi. Nanokivi spoon on imeõhuke – 0,3mm ja 0,9 mm. Uudse tehnoloogiaga toodetud spooni saab kasutada omanäoliste märkmike, raamatute ja uste katmiseks. Nanokivi on kaetud ümbertöödeldud naturaalse naha kiudest ja seega toimib nanokivi nagu naturaalne nahk. Kaustataksekottide, kingade, rihmade tegemiseks. Tulemus on uudne ja omapärane.